Podwodna pompa rozdrabniająca Lowara DOMO GRI
OPIS:
Pompy elektryczne serii DOMO GRI są wyposażone w innowacyjny, niezwykle skuteczny i niezawodny system rozdrabniania. Rozdrabniarka jest w stanie zmielić wszystkie trwałe elementy i włókna znajdujące się w zbiornikach i wypompować je za pośrednictwem rur spustowych o średnicy do 32 mm.
CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA:
| Wydajność |
maks.6,6 m³/h |
| Wysokość podnoszenia | maks. 25 m |
| Zasilanie | jednofazowe i trójfazowe 50 i 60 Hz |
| Moc silnika |
od 1,10 kW do 1,10 kW |
| Temperatura pompowanego płynu | do 35°C |
| Maksymalna głębokośc zanurzenia | 5 m |
ZASTOSOWANIE:
- Odprowadzenie ścieków z budynków mieszkalnych
- Odprowadzenie ścieków z budynków przemysłowych
- Odprowadzenie ścieków w przemyśle lekkim
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
|||
| Koprus | Żeliwo JL1040 |
|||
| Wirnik | PBT |
|||
| Osłona silnika | Stal nierdzewna 1.4301 |
|||
| Końcówka wału |
Stal nierdzewna 1.4301 | |||
| Uszczelnienie | NBR | |||
TYPOSZEREG:
| DOMO GRI 11 |
| DOMO GRI 11 SG |
| DOMO GRI 11 T |
Karta katalogowa: