Sklep

Pompy Grundfos – niezawodne rozwiązania od renomowanego producenta

Pompy Grundfos to najnowocześniejsze urządzenia tworzone w oparciu o nowoczesne technologie. Pompy wyróżniają się wieloletnią trwałością i niezawodną pracą. Są energooszczędne, a ich eksploatowanie jest bezpieczne dla środowiska. Szeroka różnorodność modeli pomp Grundfos pozwala stworzyć kompletne rozwiązania technologiczne zarówno do domu, jak i do wielkich przedsiębiorstw przemysłowych.

Pompy Grundfos – o firmie

Firma Grundfos to globalny lider w technologii pompowej oraz w ustanawianiu trendów w dziedzinie technologii wody. Duńska firma powstała w 1945 roku i od tego czasu nieprzerwanie tworzy zaawansowane rozwiązania, które poprawiają jakość życia, gwarantują zrównoważoną ochronę środowiska i pozwalają spełnić oczekiwania każdego klienta. Na rynku Grundfos słynie przede wszystkim jako dostawca pomp i rozwiązań pompowych, a SAGA jest jego autoryzowanym partnerem w przemyśle, co potwierdza zdobyty przez nas certyfikat.

Rodzaje pomp Grundfos

W ofercie marki Grundfos znajduje się kilka rodzajów pomp, które mogą być wykorzystywane w różnych obszarach gospodarowania wodą.

Pompy Grundfos cyrkulacyjne

Pompy cyrkulacyjne Grundfos przeznaczone są do pompowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia zapewniają ciągły dostęp do ciepłej cieczy pod stałym ciśnieniem w każdym punkcie poboru w instalacji.

Pompy Grundfos C.O.

Pompy C.O. Grundfos przystosowane są do pracy w zamkniętych obiegach centralnego ogrzewania. Ich zadaniem jest wymuszanie obiegu wody tak, aby dotarła ona do wszystkich wymienników w instalacji i zapewniała równomierne ogrzewanie.

Pompy Grundfos zatapialne

Pompy zatapialne Grundfos mogą być wykorzystywane do tłoczenia zarówno czystej, jak i zanieczyszczonej wody czy ścieków. W zależności od potrzeb urządzenia mogą być montowane tymczasowo, na stałe lub w trybie wolnostojącym.

Popularne modele pomp Grundfos

W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej popularne modele pomp Grundfos, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Pompa Grundfos Alpha 1

Pompa Grundfos Alpha 1 to uniwersalne urządzenie, które przystosowane jest do pracy we wszystkich instalacjach grzewczych ze stałym lub zmiennym natężeniem przepływu. Pompa Grundfos jest łatwa w montażu, zapewnia ochronę przed suchobiegiem i wieloletnią niezawodną pracę. Urządzenie automatycznie dostosowuje parametry do wymagań instalacji.

Pompa Grundfos Alpha 2

Pompa Grundfos Alpha 2 sprawdzi się w domowych instalacjach grzewczych. Urządzenie posiada system jednokierunkowej komunikacji radiowej. Dzięki temu możliwe jest sprawne równoważenie pracy całej instalacji. Dodatkowo pompa Grundfos zapewnia ochronę przed pracą na sucho i ma tryb regulacji AUTOADAPT. Dzięki aplikacji GO Remote możliwe jest zdalne monitorowanie pracy urządzenia.

Pompa Grundfos Scala 2

Pompa Grundfos Scala 2 przeznaczona jest do podnoszenia ciśnienia w instalacjach wodnych w domach jedno- i dwurodzinnych. Dzięki temu urządzeniu woda w każdym kranie będzie lecieć pod takim samym ciśnieniem. Pompa Grundfos jest samozasysająca i posiada zabezpieczenie przed jałowym biegiem.

Pompa Grundfos Magna 3

Pompa Grundfos Magna to urządzenie, które można wykorzystać w instalacjach cyrkulacyjnych i obiegowych. Sprawdzi się w domach mieszkalnych, przedsiębiorstwach i obiektach użyteczności publicznej. Posiada tryb regulacji AUTOADAPT oraz układ regulacji różnicy ciśnień. Możliwa kontrola pracy przy użyciu zewnętrznej aplikacji Grundfos GO.