| Rodzaj łożyskowania | łożyska toczne i ślizgowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Ogrzewalny | Tak |
| Maksymalna głębokość zakrycia cieczą | 9. 500 mm |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | JL 1040; 1.4408 |
| Rodzaj sprzęgła | bezpośredni |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem / pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 300 °C |
| Położenie króćca | zmienna |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | PN 16 |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa z możliwością zatopienia |
| Materiał wału (wg normy EN) | C45SH+ S;1.4571 SH |
| Charakterystyka ssania | nie samossąca |
| Płyta nadstawki | Tak |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | promieniowy; zamknięty |
| Przyłącze | kołnierz |
| Klasyfikacja UNSPSC | 4015150300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | 1. 4408;JL 1040 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410000; 36410100;36410101 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 135, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 3, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Typ uszczelnienia mechanicznego | dławnica sznurowa; uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie | Przemysł |
| Materiał korpusu | żeliwo; stal nierdzewna |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 16 bar |
| Maksymalny zakres napędu | 290 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 980 m³/h |
| Minimalna wydajność | 2 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 3. 500 099 |
| Element | Materiał | |
| Wariant G | Wariant C | |
| Korpus | JL1040 | 1.4408 |
| Pokrywa | JL1040 | 1.4408 |
| Wał | C45SH+S | 1.4571SH |
| Wirnik | JL1040 | 1.4408 |