Dwupompowy system podwyższania ciśnienia KSB Hya-Duo D FL
ZASTOSOWANIE:
- Do instalacji przeciwpożarowych zgodnych z DIN 14462
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Rodzaj zasprzęglenia | 00 |
| Sposób smarowania | smarowanie pompowaną cieczą |
| Liczba pomp | 2 |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | 1. 4301 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 160, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Główne zastosowanie |
- Przemysł - Woda - Technika instalacyjna |
| Materiał korpusu | staliwo chromowo- niklowe |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 16 bar |
| Maksymalny zakres napędu | 22 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 110 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 900 099 |
| Pompa rezerwowa | Tak |
| Sposób podłączenia | bezpośredni |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Korpus | Staliwo chromowo - niklowe |
| Uszczelnienie | FPM 80 |
| Łożysko ślizgowe | Tlenek glinowy |
| Pierścień ślizgowy | Węglik krzemu |
| Pierścień oporowy | Węglik spiekany |
Karta katalogowa: