| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Ogrzewalny | Tak |
| Sposób zabudowy | płyta fundamentowa |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem / pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 400 °C |
| Położenie króćców | poziomy, czołowy króciec ssawny |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | PN25 |
| Budowa procesowa | Tak |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa |
| Zintegrowany system regulacji | Tak |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | DUPLEX STAINLESS STEEL 1. 4593;GREY CAST IRON JL1040 / A48CL3;STAINLESS STEEL 1.4408 / A743;STEEL GP240GH+N/A216 GR WCB |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 162, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 2, 00 m |
| Położenie ustawienia | pozioma |
| Rodzaj uszczelnienia wału | dławnica sznurowa; uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie | - Przemysł - Olej / gaz |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 25 bar |
| Maksymalny zakres napędu | 90 kW |
| Maksymalna wydajność | 1. 160 m³/h |
| Minimalna wydajność | 2 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 4 1/min |