Nawadniający zestaw pompowy do zabudowy w studniach o średnicy minimum 100 mm (4"") którego podstawą są pompy głębinowe S100D lub UPA 100C wraz z szafką sterującą.
- Ogólne lub domowe systemy zasilania wodą
- Nawadnianie, deszczownie
- Obniżanie poziomu wód gruntowych
- Podwyższanie ciśnienia
- Ochrona przeciwpożarowa
- Fontanny
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko ślizgowe |
| Średnica otworu [cal] | 00 |
| Materiał kierownicy (wg norm EN) | PPO GF20 ( S 100B);1.4301 ( UPA 100C) |
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Przyłącze zasilania elektrycznego | 230 V, 1~ |
| Typ pierwszego wirnika | zamknięty |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | PPO GF20 ( S 100B);1.4301 ( UPA 100C) |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie pompowaną cieczą |
| Materiał korpusu tłocznego (wg norm EN) | 1. 4301 |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 6 |
| Miejsce ustawienia agregatu | zabudowana w zanurzeniu |
| Materiał wału (wg normy EN) | 1. 4021 |
| Materiał korpusu stopnia (wg norm EN) | PPO GF20 ( S 100B);1.4301 ( UPA 100C) |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Odpowiednie dla wody pitnej | Tak |
| Rodzaj przyłącza | gwintowane |
| Rodzaj korpusu stopnia | korpus stopnia z kierownicą |
| Klasyfikacja UNSPSC | 401510300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | 1. 4301 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410100; 36410101;36410000 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 90, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 6, 00 m |
| Rodzaj uszczelnienia wału | pierścień uszczelniający wał; silnik mokry |
| Główne zastosowanie |
- Technika instalacyjna - Woda |
| Materiał korpusu | staliwo chromowo- niklowe |
| Maksymalny zakres napędu | 1, 10 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 6 m³/h |
| Minimalna wydajność | 0, 50 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 900 099 |
Karta katalogowa: