Zatapialna jednostopniowa pompa pionowa KSB Ama-Drainer 80 / 100
OPIS:
Zatapialne, pionowe, jednostopniowe pompy w zabudowie blokowej, IP 68, z/ bez wyłącznika poziomu, o maks. głębokości zanurzenia 10 m.
ZASTOSOWANIE:
- Automatyczne odwadnianie studzienek, wyrobisk i zagrożonych zalaniem wykopów i piwnic
- Obniżanie poziomu wód powierzchniowych
- Odwadnianie przejść podziemnych
- Pobieranie wody z rzek i zbiorników
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Przyłącze zasilania elektrycznego | 400 V, 3~ |
| Ochrona przeciwwybuchowa | OHNE |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | JL1040 |
| Rodzaj sprzęgła | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 50 °C |
| Miejsce ustawienia agregatu | zabudowana w zanurzeniu |
| Materiał wału (wg normy EN) | 1. 4021 |
| Charakterystyka ssania | samossąca |
| Rodzaj wirnika | wirnik o swobodnym przepływie; otwarty |
| Przyłącze | gwintowane |
| Klasyfikacja UNSPSC | 4015150300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | JL1040 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410101; 36410100;36410000 |
| Wolny przelot | 12 mm |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 26, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 4, 50 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Typ uszczelnienia mechanicznego | uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie |
- Ścieki - Technika instalacyjna - Woda |
| Materiał korpusu | żeliwo |
| Maksymalny zakres napędu | 7, 50 kW |
| Rodzaj zabudowy | przenośna; stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 130 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 800 099 |