Niewymagająca konserwacji wysokowydajna pompabezdławnicowa z przyłączem śrubowym lub kołnierzowym, silnikiem z magnesem stałym i płynną regulacją różnicy ciśnień.
- Systemy cyrkulacyjne wody pitnej
- Pokrewne systemy w instalacjach przemysłowych i instalacjach technicznych w budynkach (np. obieg wody chłodzącej)
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko ślizgowe |
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Przyłącze zasilania elektrycznego | 230 V, 1~ |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | KUNSTSTOFF |
| Sposób smarowania | smarowanie pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 110 °C |
| Położenie króćców | In- line |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | 10 |
| Zintegrowany system regulacji | Tak |
| Materiał wału (wg normy EN) | EDELSTAHL; KERAMIK |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | zamkniety / promieniowy |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz z gwintem zewnętrznym |
| Rodzaj korpusu stopnia | korpus spiralny |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | BRONZE; EDELSTAHL |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 12, 00 m |
| Położenie ustawienia | pozioma lub pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | bez uszczelnień |
| Główne zastosowanie | Technika instalacyjna |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 10 bar |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 38 m³/h |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Korpus spiralny | Rio-Eco Therm : N 25 Niro Rio-Eco Therm : N 30 do 65 brąz |
| Wał | Rio-Eco Therm N 25 : ceramika Rio-Eco Therm N 30 do 65 : stal nierdzewna 1.4034 |
| Wirnik | Rio-Eco Therm N 25 : tworzywo sztuczne (PA - włókno szklane 35%) Rio-Eco Therm N 30 do 65 : tworzywo sztuczne (PSU - włókno szklane 30%) |
| Łożyska | Węgiel, impregnowany żywicą syntetyczną |
CHARAKTERYSTYKA TYPOSZEREGU:
| Model |
Rp DN |
G | PN | P1 | Ochrona silnika | Styki sygnalizacyjne | Prąd znamionowy | Mr mat. | [kg] | ||||
| [W] | 1~230 V [A] | ||||||||||||
| Rio-Eco Therm N 25-40 | Rp 1 | G 1 ½ | 6/10 | 4,5 - 23,1 | ✘ | - | 0,06 - 0,23 | 29134183 | 2,8 | ||||
| Rio-Eco Therm N 25-60 | Rp 1 | G 1 ½ | 6/10 | 4 - 47,7 | ✘ | - | 0,05 - 0,48 | 29134184 | 2,8 | ||||
| Rio-Eco Therm N 30-100 | Rp 1 ¼ | G 2 | 6/10 | 22 - 250 | ✘ | SSM | 0,2 - 1,55 | 29134185 | 8,6 | ||||
| Rio-Eco Therm N 30-120 | Rp 1 ¼ | G 2 | 6/10 | 30 - 340 | ✘ | SSM | 0,25 - 2,1 | 29134186 | 8,6 | ||||
| Rio-Eco Therm N 40-100 | DN 40 | - | 6/10 | 30 - 350 | ✘ | SSM | 0,25 - 2,2 | 29134187 | 12,8 | ||||
| Rio-Eco Therm N 40-120 | DN 40 | - | 6/10 | 27 - 450 | ✘ | SSM | 0,22 - 2,7 | 29134188 | 16,5 | ||||
| Rio-Eco Therm N 50-90 | DN 50 | - | 6/10 | 30 - 350 | ✘ | SSM | 0,25 - 2,3 | 29134189 | 13,5 | ||||
| Rio-Eco Therm N 65-120 | DN 65 | - | 6/10 | 100 - 1400 | ✘ | SSM | 0,9 - 9,5 | 29134190 | 36,5 | ||||
Karta katalogowa: