Wysokociśnieniowa odśrodkowa pompa pionowa KSB WKTR
OPIS:
Pionowa, wielostopniowa, wysokociśnieniowa pompa z płaszczem, jednostrumieniowa, z promieniowymi wirnikami.
ZASTOSOWANIE:
- Hydrowodór i amoniak w aplikacjach rafineryjnych i petrochemicznych
- Tłoczenie kondensatu w warunkach krytycznej różnicy ciśnień na wlocie
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Materiał kierownicy (wg norm EN) | CHROMSTAHL; GUSSEISEN |
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie / wysokie napięcie |
| Typ pierwszego wirnika | zamknięty / promieniowy |
| Inny typ wirnika | zamknięty / promieniowy |
| Maksymalna głębokość zakrycia cieczą | 1. 585 mm |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | GUSSEISEN; STAHLGUSS |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie olejem / pompowaną cieczą |
| Materiał korpusu tłocznego (wg norm EN) | GRAUGUSS; STAHLGUSS |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa |
| Materiał wału (wg normy EN) | CHROMSTAHL; STAHLGUSS |
| Płyta nadstawki | Tak |
| Rodzaj wirnika | zamknięty; promieniowy |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 500, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | dławnica sznurowa; uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie | Olej / gaz |
| Materiał korpusu | stal węglowa |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 51 bar |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 400 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 3. 600 099 |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Obudowa dystrybutora |
ASTM A 516 Gr. 70, ASTM A 516 Gr. 60, SS 304 / SS 316 (opcjonalnie) |
| Obudowa króćca ssawnego / tłocznego | WCB, CA6NM, CF8M |
| Dyfuzor | CA6NM, CF8M |
| Wał | AISI 410 |
| Wirnik | CA6NM, CF8M |
| Drążek poprzeczny | B8M |
Karta katalogowa: