Wielostopniowa pozioma pompa odśrodkowa Lowara Vogel HMS
OPIS:
Nowoczesne, ciche i wysokosprawne pompy dostępne w wersji HM do zastosowań domowych i HMS do zastosowań przemysłowych (wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 316). Dostępna również wersja HMZ zastosowań krytycznych, np. odsysania.PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Wydajność | maks. 7,20 m³/h |
| Wysokość podnoszenia | maks. 51 m |
| Zasilanie | trójfazowe 50 i 60 Hz |
| Moc | od 0,30 kW do 0,90 kW |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 8 bar |
| Temperatura pompowanego płynu | od -10 °C do 110 °C |
ZASTOSOWANIE:
- Zaopatrzenie w wodę w budynków przemysłowych - Zaopatrzenie w wodę w przemyśle lekkim
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Korpus | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Wirnik | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Przedłużenie wału | Stal nierdzewna 1.4401 |
| Nakrętki i śruby | Stal nierdzewna 1.4401 |
| 2HMS3 | 2HMS3T |
| 2HMS4R | 2HMS4RT |
| 2HMS4 | 2HMS4T |
| 2HMS7 | 2HMS7T |
| 4HMS3 | 4HMS3T |
| 4HMS4 | 4HMS4T |
| 4HMS5 | 4HMS5T |
| 4HMS7 | 4HMS7T |
| 2HMS36 | 2HMS36T |
| 2HMS46 | 2HMS46T |
| 2HMS76 | 2HMS76T |
| 2HMS96 | 2HMS96T |
| 4HMS36 | 4HMS36T |
| 4HMS56 | 4HMS56T |
| 4HMS96 | 4HMS96T |
Karta katalogowa: