Siłownik hydrauliczny pojedyńczego działania, do zabudowy bezpośredniej lub przez adapter z przepustnicami z osią centryczną lub niecentryczną lub kurkami kulowymi odpowiednio dla normy EN ISO 5211. Połączenie z wałem zakończonym kwadratowym czopem lub przez wpust. System napędu z momentem obrotowym do 4000 Nm. Stopień ochrony IP68 zapewnia zanurzenie do 30 m w zastosowaniach morskich. Złączka do podłączenia zasilania hydraulicznego. Standardowo zawiera wskaźnik położenia wrzeciona, regulowany ogranicznik ruchu i wyłączenia.
| Działanie napędu armatury | jednostronnego działania |
| Sposób regulacji | funkcja włącz / wyłącz |
| Ruch napędowy | ruch obrotowy |
| Min. ciśnienie oleju w regulacji napędu | 60 bar |
| Max. temperatura otoczenia dla napędu | 80°C |
| Min. temperatura otoczenia dla napędu | -20°C |
| Sprzężenie zwrotne napędu | Nie |
WARIANTY MATERIAŁOWE:
| Element | Materiał |
| Obudowa | Żeliwo sferoidalne ASTM A536 gr.60--40--18 |
| O-Ring |
Nitryl |
| Kula | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik | Poliamid 6-6 + powłoka chroniąca przed UV |
| Sprężyny |
Stal |
Karta katalogowa: