Siłownik hydrauliczny jednostronnego działania z gazowym wkładem, zakres od 200 do 12500, maks. moment obrotowy 125000 Nm. Siłownik zaprojektowany specjalnie dla zaworów ""ESDV"" (Emergency ShutDown Valve - zawory odcinające natychmiastowego działania).
| ENNACTO 200, 400, 800 i 1600 | |
| Wariant standardowy | od -10°C do +65°C |
| Wariant opcjonalny | od -20°C do +65°C |
| ENNACTO 3200, 6400 and 12500 | |
| Wariant standardowy | od -10°C do +45°C |
| Wariant opcjonalny | od -10°C do +65°C |
WARIANTY MATERIAŁOWE:
| Element | Materiał |
| Obudowa | Żeliwo sferoidalne JS 1030 |
| Pokrywa |
Żeliwo sferoidalne JS 1030 |
| Kula | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik | Poliamid 6-6 + powłoka chroniąca przed UV |
| Pierścień |
Stal nierdzewna |
Karta katalogowa: