Przepustnice odcinające z dyskiem o osi nie centrycznej. Uszczelnienie plastomerowe i metaliczne (ochrona ogniowa), bez dławnicowa, bezobsługowa. Wyposażone w dźwignię lub przekładnię, siłownik pneumatyczny, hydrauliczny lub elektryczny. Korpus międzykołnierzowy (typ T1), korpus z pełnymi uszami przelotowymi (typ T4). Typ T4 ma możliwość demontażu w dół i zabudowy na końcu rurociągu z przeciwkołnierzem. PN10/16/25. Kołnierze według norm ANSI Klasa 150 i JIS. Dla ciśnień 10, 16 i 25 bar. Wzmocniona konstrukcja chroniąca przed agresywnymi mediami. Temp. do 150°C.
| DN max. | 450 |
| DN min. | 50 |
| Max. ciśnienie robocze | 25 bar |
| Temperatura minimalna | -50°C |
| Temperatura maksymalna | 150°C |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
Temperatura |
| Korpus | Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 8M / 1.4408 | --50°C do +150°C |
| Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 3M / 1.4409 |
--50°C do +150°C | |
| Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 3M Mo > 2.75 |
--50°C do +150°C | |
| Wał | Stal nierdzewna ASTM A 564 gr. 630 |
--50°C do +150°C |
| Stal nierdzewna 1.4462 |
--50°C do +150°C | |
| Dysk | Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 8M / 1.4408 |
--50°C do +150°C |
| Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 3M / 1.4409 |
--50°C do +150°C | |
| Stal nierdzewna ASTM A 351 gr. CF 3M Mo > 2.75 |
--50°C do +150°C | |
| Gniazdo AMRING® |
PTFE czysty | --50°C do +150°C |
| PTFE czysty ognioodporny | --50°C do +150°C |
Karta katalogowa: