Pionowa, jednostopniowa pompa procesowa z poprzecznie dzielonym korpusem (wg API 610 typ VS4 i ISO 13709) i wirnikiem promieniowym.
- Przemysł chemiczny, petrochemiczny, rafineryjny
- Platformy przybrzeżne
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Sposób zabudowy | płyta fundamentowa |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 230 °C |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa z możliwością zatopienia |
| Norma | API 610; ISO 13709 |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | zamknięty; wirnik wielołopatkowy;promieniowy;zamkniety / promieniowy |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 240, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie |
- Przemysł - Energetyka - Olej / gaz |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 80 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 3. 500 099 |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał | ||
| Wariant S5 | Wariant S6 | Wariant A8 | |
| Korpus | A 216 klasa WCB | A 216 klasa WCB | A 351 klasa CF8M |
| Pokrywa | A 216 klasa WCB / A 516 klasa 65 |
A 216 klasa WCB / A 516 klasa 65 |
A 351 klasa CF8M |
| Wał | A 434/4140CL.BB | A 434/4140CL.BB | A276 Type 316 |
| Wirnik | A 216 klasa WCB | A 743 klasa CA6NM | A 743 klasa CF8M |
| Osłona łożyska | A 216 klasa WCB | A 216 klasa WCB | A 216 klasa WCB |
WYMIARY POSZCZEGÓLNYCH MODELI:
| Model | Wielkośc króćca | ||
| DN1 | DN2 | DN3 | |
| RPH-V 25-180 | 40 | 25 | 40 |
| RPH-V 25-230 | 40 | 25 | 40 |
| RPH-V 40-180 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-181 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-230 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-231 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-280 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-281 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 40-361 | 50 | 40 | 80 |
| RPH-V 50-180 | 80 | 50 | 80 |
| RPH-V 50-200 | 80 | 50 | 80 |
| RPH-V 80-200 | 100 | 80 | 150 |
Karta katalogowa:
test