Pozioma, jednostopniowa pompa z korpusem spiralnym w zabudowie procesowej. Wymienne tuleje ochronne wału i pierścienie uszczelniające korpusu.
Systemy tryskaczowe wg VdS i przeciwpożarowe
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny, turbina, silnik spalinowy |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | CC480K- GS;CUSN10-C-GS;G-CUSN10 |
| Sposób zabudowy | płyta fundamentowa |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 20 °C |
| Położenie króćców | poziomy, czołowy króciec ssawny |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | PN 10 |
| Budowa procesowa | Tak |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa |
| Materiał wału (wg normy EN) | 1. 4057.05 |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | promieniowy; zamkniety / promieniowy;zamknięty;wirnik wielołopatkowy |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | JL 1040; GJL-250 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410000; 36410101;36410100 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 105, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 35, 00 m |
| Położenie ustawienia | pozioma |
| Rodzaj uszczelnienia wału | uszczelnienie mechaniczne; dławnica sznurowa |
| Główne zastosowanie |
- Technika instalacyjna - Przemysł - Woda |
| Materiał korpusu | żeliwo |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 10 bar |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 600 m³/h |
| Minimalna wydajność | 18 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 940 099 |