Pompa pionowa z otwartym wirnikiem KSB SEZ
OPIS:
Pionowa, jedno-lub dwustopniowa pompa z korpusem rurowym z otwartym wirnikiem o przepływie mieszanym. Chwyt pompy z króćcem na ssaniu lub kolankiem na ssaniu opcjonalnie, dostępna w zabudowie procesowej, króciec tłoczny umieszczony powyżej lub poniżej płyty, kołnierze wykonane wg DIN lub ANSI.
ZASTOSOWANIE:
- Tłoczenie surowej, czystej, użytkowej i chłodzącej wody w obiegach przemysłowych, zaopatrzenie w wodę, elektrownie i instalacje odsalania wody morskiej
| Rodzaj łożyskowania | łożyska toczne i ślizgowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie / wysokie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Sposób zabudowy | płyta fundamentowa |
| Rodzaj sprzęgła | przekładnia; bezpośredni |
| Sposób smarowania | smarowanie olejem / pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 40 °C |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | PN 6; PN 9 |
| Miejsce ustawienia agregatu | suchej zabudowy; zabudowana w zanurzeniu |
| Charakterystyka ssania | nie samossąca |
| Rodzaj korpusu | korpus rurowy |
| Rodzaj wału | wirnik diagonalny; otwarty |
| Przyłącze | kołnierz |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410100; 36410000;36410106 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 33, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 7, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Typ uszczelnienia mechanicznego | uszczelnienie mechaniczne; dławnica sznurowa |
| Główne zastosowanie |
- Energetyka - Woda - Przemysł |
| Materiał korpusu | stal węglowa; staliwo chromowo-niklowe;stal duplex |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 9 bar |
| Maksymalny zakres napędu | 5. 000 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 65. 000 m³/h |
| Minimalna wydajność | 5. 000 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 990 099 |
Karta katalogowa -