Pionowa, jednostopniowa pompa z korpusem rurowym z otwartym wirnikiem o przepływie mieszanym, nie wymagające konserwacji łożyska z Residuru@. Króciec tłoczny umieszczony powyżej lub poniżej płyty.
- Tłoczenie surowej i czystej
- Nawadnianie i odwadnianie
- Pompownie polderowe
- Pompowanie wody chłodzącej w elektrowniach i obiegach przemysłowych
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko ślizgowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie / wysokie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Sposób zabudowy | płyta fundamentowa |
| Rodzaj zasprzęglenia | bezpośrednio |
| Sposób smarowania | smarowanie pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 60 °C |
| Wykonanie bez silikonowe | Tak |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | PN 6; PN 10 |
| Miejsce ustawienia agregatu | zabudowana w zanurzeniu |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Odpowiednie dla wody pitnej | Tak |
| Rodzaj korpusu | korpus rurowy |
| Rodzaj wirnika | zamknięty; otwarty;wirnik diagonalny |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410100; 36410106;36410000 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 60, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 5, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | dławnica sznurowa |
| Główne zastosowanie |
- Woda - Energetyka |
| Materiał korpusu | staliwo chromowo- niklowe;stal węglowa;stal duplex |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 10 bar |
| Maksymalny zakres napędu | 800 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 6. 500 m³/h |
| Minimalna wydajność | 720 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 1. 500 099 |
Karta katalogowa: