Pionowa pompa jednoostopniowa KSB CPT
OPIS:
Pionowa jednostopniowa jednostrumieniowa pompa z wirnikiem promieniowym.
ZASTOSOWANIE:
- Agresywne chemicznie płyny w przemyśle chemicznym, petrochemicznym i rafineryjnym.
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe i ślizgowe |
| Części korpusu | podział promieniowo |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Liczba strumieni wirnika | jednostronny wlot |
| Ogrzewalny | Tak |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | 1. 4408;JL 1040 |
| Sposób smarowania | smarowanie olejem |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 300 °C |
| Położenie króćców | poziomy, czołowy króciec ssawny |
| Miejsce ustawienia agregatu | suchej zabudowy |
| Materiał wału (wg normy EN) | C 45; 1.4571 |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | promieniowy |
| Rodzaj przyłącza | kołnierz |
| Klasyfikacja UNSPSC | 4015150300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | JL 1040; 1.4408 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410101 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 150, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 2, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | uszczelnienie mechaniczne; dławnica sznurowa |
| Główne zastosowanie |
- Przemysł - Olej / gaz |
| Materiał korpusu | stal nierdzewna; żeliwo |
| Maksymalne ciśnienie po stronie tłocznej | 16 bar |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 190 m³/h |
| Minimalna wydajność | 2 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 3. 500 |