- Gotowa do podłączenia, pojedyncza lub podwójna pompownia o kompaktowej konstrukcji ze studzienką z polietylenu do zabudowy w ziemi. Wyposażona w jedną lub dwie pompy zatapialne Amarex N z wirnikiem o swobodnym przepływie z konstrukcji ATEX lub zwykłej. Wykonanie studzienki zgodnie z normą DIN 1986-100 oraz EN 752/EN 476/EN 1671. Pompownia zautomatyzowana za pośrednictwem jednostki KSB LevelControl.
- Odprowadzanie ścieków z budynków i działek poniżej poziomu spiętrzenia
- Odprowadzanie ścieków w sektorze prywatnym, komercyjnym, przemysłowym i komunalnym
- Odprowadzanie ścieków przez wspólnoty mieszkaniowe (np. domy szeregowe)
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Nóż tnący | Tak |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | JL1040 |
| Rodzaj zasprzęglenia | bez |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 55 °C |
| Liczba pomp | 2 |
| Materiał wału (wg normy EN) | 1. 4021 |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | wirnik o swobodnym przepływie;nóż tnący |
| Rodzaj przyłącza | połączenie zaciskowe |
| Klasyfikacja UNSPSC | 4015150300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | PA; PE;POLYAETHYLEN |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410000; 36410100;36410107 |
| Wolny przelot | 60 mm |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 39, 00 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie |
- Technika instalacyjna - Woda - Ścieki |
| Materiał korpusu | plastik |
| Maksymalny zakres napędu | 4, 20 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 50 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 900 099 |
Zobacz też: