- Gotowa do podłączenia, pojedyncza lub podwójna pompownia o kompaktowej konstrukcji ze studzienką z polietylenu do zabudowy w ziemi. Z jednąpompą zatapialną, a w przypadku instalacji podwójnych – z dwiema pompami zatapialnymi do ścieków o dużej wydajności, z nożem tnącym. Wykonanie studzienki zgodnie z normą DIN 1986-100 oraz EN 752/EN 476/EN 1671.
- Kompletny przewód ciśnieniowy, automatyczny, nadwodny system sprzęgania, zintegrowany zawór kulowy kątowy z możliwością płukania i kurkiem kulowym mufowym.
Odprowadzanie ścieków z budynków i działek poniżej poziomu spiętrzenia
- Modernizacja infrastruktury działki
- Odprowadzanie ścieków w sektorze prywatnym, komercyjnym, przemysłowym i komunalnym
- Odprowadzanie ścieków przez wspólnoty mieszkaniowe (np. domy szeregowe)
- Odwadnianie ciśnieniowe
PRZEGLĄD DANYCH TECHNICZNYCH:
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 35 °C |
| Liczba pomp | 1 |
| Rodzaj wirnika | wirnik wielołopatkowy |
| Rodzaj przyłącza | złączka gumowa |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | PP |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 6, 50 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Rodzaj uszczelnienia wału | pierścień uszczelniający wał |
| Główne zastosowanie |
- Woda - Ścieki - Technika instalacyjna |
| Materiał korpusu | plastik |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 10 m³/h |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Studzienka pompy | Poliuretan |
| Trawersa z elementem sprzęgającym | Stal k. o. |
| Rura ciśnieniowa ze złączką | Stal k. o. |
| Zawór kulowy kątowy | Stal k. o. |
| Kurek kulowy mufowy | Stal k. o. |
| Przewód ciśnieniowy | Stal k. o. |
Karta katalogowa: