Agregat pompowy żeliwny KSB Lubricoupe TO
OPIS:
Agregat pompowy przeznaczony do tłoczenia oleju, emulsji chłodzących, roztworów i środków czyszczących w systemach natrysku oraz chłodzenia obrabiarek i maszyn spawalniczych.
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Materiał kierownicy (wg norm EN) | JL 1030 |
| Napęd | silnik elektryczny |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz / 60 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Przyłącze zasilania elektrycznego | 230/ 400 V, 3~ |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | NORYL |
| Sposób zabudowy | budowy blokowej |
| Sposób smarowania | smarowanie smarem / pompowaną cieczą |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 60 °C |
| Położenie króćca | poziomy, czołowy króciec ssawny |
| Maks. zakres ciśnienia (strona tłoczna) | 2, 2 |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa |
| Materiał korpusu ssawnego (wg norm EN) | JL 1030 |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Płyta nadstawki | Tak |
| Rodzaj korpusu | korpus spiralny |
| Rodzaj wirnika | otwarty |
| Przyłącze | połączenie gwintowe |
| Klasyfikacja UNSPSC | 4015150300 |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | JL 1030 |
| Przyporządkowanie e klasy | 36410101 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 23, 00 m |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 1, 40 m |
| Położenie ustawienia | pionowa |
| Typ uszczelnienia mechanicznego | uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie | Przemysł |
| Materiał korpusu | żeliwo |
| Maksymalny zakres napędu | 2, 20 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 30 m³/h |
| Minimalna wydajność | 0, 30 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 900 099 |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał |
| Obudowa pompy |
Żeliwo GG-20 |
| Pokrywa |
Stal |
| Wirnik |
Nylon |
| Wał | Stal |
Karta katalogowa -
test