Agregat pompowy do ścieków KSB mini-Compacta UZ150 UZS150 U60 U100 US100
OPIS;
Zatapialny, jedno- lub dwupompowy agregat do usuwania ścieków do automatycznego usuwania ścieków domowych, odpowiedni dla ścieków spływających poniżej poziomu naturalnego odpływu.
ZASTOSOWANIE:
- Mieszkania w suterenach, bary, lokale rozrywkowe i sauny w piwnicach, kina i teatry, hotele, puby, restauracje, szkoły, itd.
| Rodzaj łożyskowania | łożysko toczne kulkowe |
| Częstotliwość dla silnika napędowego | 50 Hz |
| Typ napędu | silnik elektryczny |
| Napięcie silnika napędowego | niskie napięcie |
| Materiał wirnika (wg norm EN) | JL1040 - AUSFÜHRUNG US;ULTRADUR |
| Rodzaj sprzęgła | 00 |
| Maks. dopuszczalna temperatura cieczy | 40 °C |
| Liczba pomp | 2 |
| Miejsce ustawienia agregatu | sucha zabudowa z możliwością zatopienia |
| Charakterystyka ssania | normalnie ssąca |
| Rodzaj wirnika | 00; wirnik o swobodnym przepływie |
| Przyłącze | kołnierz do połączenia gwintowego |
| Materiał korpusu (wg. norm EN) | PP |
| Przyporządkowanie e klasy | 00000000 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 25, 00 m |
| Położenie ustawienia | pozioma |
| Typ uszczelnienia mechanicznego | pierścień uszczelniający wał; uszczelnienie mechaniczne |
| Główne zastosowanie |
- Ścieki - Technika instalacyjna |
| Materiał korpusu | plastik |
| Maksymalny zakres napędu | 1, 50 kW |
| Rodzaj zabudowy | stacjonarna |
| Maksymalna wydajność | 36 m³/h |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 2. 800 099 |
SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA:
| Element | Materiał | ||
| U60, U100, UZ150 | US100, UZS150 | U60/C, U100/C, UZ150/C | |
| Zbiornik |
Polietylen | ||
| Korpus pompy | Polietylen | Żeliwo szare | Polietylen |
| Wirnik |
Ultradur | Żeliwo szare | Ultradur |
| Rozdrabniacz | - | Norihard | - |
| Wał silnika | Stal nierdzewna (1.4021) |
Stal nierdzewna (1.4462) | |
| Pokrywa korpusu | Żeliwo szare | Stal nierdzewna (1.4408) | |
| Klapa zwrotna | Żeliwo szare | - | Stal nierdzewna (1.4408) |
| Pływak | Polipropylen | ||
| Śruby/nakrętki | Stal nierdzewna (A4) | ||
Karta katalogowa -
test